HIZLI MENÜ
BİR GÜNÜMÜZ
BİR GÜNÜMÜZ NASIL GEÇİYOR?

07:00-08:30 saatleri arasında öğrencilerimiz aileleriyle okula gelirler. Öğrencilerimiz güne Seçimlik Zaman Etkinlikleri(Eğitici masa oyuncaklarıyla oynama, resim ve boyama yapma, oyun hamurlarına şekiller verme vb.)ile başlarlar.

08:45-09:45 arası okulumuzda kahvaltı zamanıdır. Kahvaltıdan sonra öğrencilerimiz çember saatine katılırlar(Öğretmenleriyle birlikte o gün neler yapacaklarını konuşurlar).Çember saatinden sonra öğrencilerimiz günlük eğitim akışında yer alan etkinliklere katılırlar.

11:45-12:45 arası okulumuzda öğle yemeği zamanıdır. Öğle yemeğinden sonra Büyük yaş grubumuz öğretmenlerinin rehberliğinde dinlendirici etkinliklere katılırken Küçük yaş grubu öğrencilerimiz yemeğin ardından 1,5 saatlik öğle uykusuna yatarlar.

Öğle yemeğinden sonra yapılan ilkokula hazırlık çalışmalarıyla öğrencilerimize okul olgunluğu kazandırılır. İlkokul hazırlık çalışmalarımız her yaş grubumuz için özel olarak hazırlanır.

Konuşma ve sohbet, eğitim programımızın önemli bir bölümünü alır. Türkçe-Dil Etkinliklerinde öğrencilerimizin duygu ve düşüncelerini doğru bir şekilde ifade etme becerilerini geliştirici etkinliklere ağırlık verilir.

Uzman eğitmenler eşliğinde yapılan branş derslerimiz ile öğrencilerimizin bütün gelişim alanları desteklenir.

Yabancı dil eğitim programımız her yaş grubumuz için ayrı olarak hazırlanır ve İngilizce öğrencilerimize bir ders olarak değil, doğal hayatın akışı içerisinde öğretilir.

İkindi kahvaltısı zamanımız 15:30-16:10’dur.

İkindi kahvaltısından sonra öğrencilerimiz günlük eğitim akışında yer alan etkinliklere katılırlar.

*Okulumuz ‘Çocuk Merkezli’ bir eğitim anlayışına sahip olduğundan dolayı öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına göre günlük eğitim programında değişiklikler yapılabilir.